ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

LICEALNA LIGA ŚMIGA

W czasie długich jesiennych wieczorów przez cały październik i listopad pary zgłoszone do szkolnej, licealnej ligi mikstów dzielnie rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. W czasie wtorkowych i czwartkowych wieczorów sala gimnastyczna LO wypełniała się uczniami, a także nauczycielami naszego liceum nie tylko uczestniczącymi w lidze, ale przychodzącymi nawet dla towarzystwa, rozrywki czy wytrwałego kibicowania.

Rywalizacja była bardzo zacięta, wszyscy zawzięcie walczyli o każdy punkt. Ostatecznie o wygranej zdecydowały malutkie punkciki. Pary, które znalazły się na podium  otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem organizatora p. Grzegorza Hryniewskiego. Liga zakończyła się „kolacją mistrzów” zorganizowaną przez wszystkich uczestników turnieju. Warto zaznaczyć, że uczestnicy zawsze wychodzili z rozgrywek zadowoleni, pełni życia i chętni do dalszej walki, niezależnie od wyniku wcześniej rozegranych meczów.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

  1. Monika Burda 3b  i p. Grzegorz Hryniewski (8 pkt. 16-0 sety)
  2. Oliwia Lorenc 3b i p. Grzegorz Podolec (7 pkt. 14-3 sety)
  3. Martyna Decowska 3b i p. Grzegorz Fus (6 pkt. 12-5 sety)

- Katarzyna Orłoś 3b i Kacper Leja 3b,

- Zuzanna Cieśla 2a i Patryk Sigda 2b,

- Wiktoria Lisowska 1a i Dominik Rupar 1a,

- Monika Dmitrowska 1a i Jakub Szczyrba 1a,

- Andżelika Buszta 1a i Dawid Kochman 1a,

- Aleksandra Kuca 1a i Patryk Turosz 2b.

Wiktoria Lisowska, 1a LO