ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

TURNIEJ DWÓJEK DZIEWCZĄT W PIŁCE SIATKOWEJ

Podczas zajęć sportowych dla dziewcząt gimnazjum w  miesiącach październiku i listopadzie rozegrany został turniej dwójek w piłkę siatkową. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsze zespoły z obydwu grup zagrały ze sobą w finale A a pozostałe uczennice rozgrywały finał B takim samym systemem. Po zaciętej walce i rozegraniu 54 meczy turniej zakończył się następującymi wynikami:

I miejsce – P. Piekło i D. Brzezicka,

II miejsce – R. Domagała i G. Wójcik,

III miejsce – K. Kraska i K. Bzdek,

IV miejsce – J. Szubart i K. Dziuba,

V miejsce – M. Janusz i K. Niemiec,  

dalsze miejsca:  D. Urban i A. Urban, P. Naróg i H. Buszta, A. Przybyło i W. Mach, W. Bechta i A. Filip, G. Cedzidło i N. Leja

Wszystkie dziewczęta biorące udział w rozgrywkach wykazały się ogromnym zaangażowaniem. Zwycięskie pary otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

Katarzyna Wróbel