XIX WALENTYNKOWY TURNIEJ MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

Do cyklicznych imprez organizowanych od kilkunastu lat przez Liceum Ogólnokształcące w Żołyni należy siatkarski turniej mikstów. W zawodach biorą udział aktualni uczniowie  oraz absolwenci LO, którzy szczególnie chętnie wracają w mury swojej Alma Mater. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, również tegoroczna, dziewiętnasta już edycja turnieju została zdominowana przez naszych byłych zawodników i reprezentantów szkoły.

Tak przedstawiają się końcowe wyniki zawodów rozegranych pierwszego lutego br.:

  1. Wioletta Machalska i Daniel Słupek
  2. Dorota Kątnik-Kołcz i Jacek Szpila
  3. Izabela Guzy i Patryk Jagustyn
  4. Izabela Młynek i Bartłomiej Tołpa
  5. Monika Burda i Krystian Słupek
  6. Jolanta Mach-Boratyn i Łukasz Cieśla

Dalsze miejsca zajęli: Dorota Wróbel i Szymon Kosior, Wiktoria Lisowska i Dominik Rupar, Oliwia Lorenc i Mateusz Szpila, Karolina Miś i Karol Miś, Emilia Tryniecka i Kacper Leja, Amelia Pac i Aleksander Leja oraz Samanta Wojnar i Mariusz Piekło.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy absolwentów LO do udziału w jubileuszowym XX Walentynkowym Turnieju Mikstów w przyszłym roku.

Organizator turnieju

Marta Hryniewska