ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl

SUKCESY NASZYCH CHŁOPCÓW!!!

W dniu 19.02.2018 r. odbył się XXVIII Turniej Piłki Siatkowej o Memoriał im. Józefa Gondeli w Rakszawie. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: 3 w kategorii gimnazjum chłopców (Gimnazjum Rakszawa, Gimnazjum nr 5 Rzeszów, Gimnazjum Żołynia) i 3 w kategorii szkół średnich chłopców (ZSTG Rakszawa, ZS nr 1 Łańcut, LO Żołynia). Zespół liceum ogólnokształcącego z Żołyni zajął III miejsce w swojej kategorii, a zespół gimnazjum po raz drugi w historii, pokonując rywali, wygrał Memoriał.

Skład gimnazjum w Żołyni: Szymon Suszek, Wojciech Tołpa, Radosław Stybel, Szymon Pszona, Daniel Urban, Dawid Haładyj, Kacper Kochman, Bartosz Maciuła. Opiekun zespołu: Grzegorz Fus.

Skład liceum ogólnokształcącego w Żołyni: Szymon Kosior, Kacper Leja, Mariusz Piekło, Patryk Sigda, Dominik Rupar, Krystian Lorenc, Piotr Lewkowicz, Patryk Turosz, Marcin Jucha. Opiekun zespołu: Grzegorz Hryniewski.

Grzegorz Fus

 

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ