ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl

XVIII WALENTYNKOWY TURNIEJ MIKSTÓW

Już od 18 lat stałym elementem „życia” żołyńskiego liceum i zdecydowanie najbardziej kultową tego typu imprezą jest Walentynkowy Turniej Mikstów w piłce siatkowej. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony uczestników, ale i kibiców, którzy licznie przybywają, aby obserwować zmagania zawodników na parkiecie.  Tegoroczna edycja miała miejsce 16 lutego, a do boju stanęło 14 par. Po zaciętej walce na szczycie podium znaleźli się Aleksandra Heliniak i Bartłomiej Tołpa, następnie:

  1. Izabela Guzy i Mariusz Piekło
  2. Oliwia Lorenc i Jarosław Leja
  3. Monika Burda i Aleksander Leja
  4. Szymon Kosior i Emilia Tryniecka
  5. Katarzyna Rogowska i Jacek Szpila
  6. Sylwia Nicpoń i Łukasz Cieśla
  7. Wioletta Machalska i Daniel Słupek

Dalsze miejsca zajęli: Karolina Miś i Kamil Grzesik, Agnieszka Golec i Kamil Brzezicki, Małgorzata Mach i Aleksander Rupar, Andżelika Hołubek i Dominik Kiełb, Wiktoria Lisowska i Dominik Rupar, Iga Gąsior i Jakub Szczyrba.

Warto zaznaczyć, że poza uczniami wśród uczestników w znacznej ilości pojawiają się również absolwenci LO. Cały turniej przebiegł w miłej, sportowej atmosferze, a na brak emocji nie można było narzekać. Pozostaje nam już tylko podziękować za przybycie, nie tylko zawodnikom, ale i kibicom oraz serdecznie zaprosić na kolejną odsłonę. Według ekspertów będzie ona niemniej popularna niż tegoroczna!

Dominika Fergisz kl. 2a LO

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ