ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl

LICEALNA LIGA ŚMIGA

W czasie długich jesiennych wieczorów przez cały październik i listopad pary zgłoszone do szkolnej, licealnej ligi mikstów dzielnie rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. W czasie wtorkowych i czwartkowych wieczorów sala gimnastyczna LO wypełniała się uczniami, a także nauczycielami naszego liceum nie tylko uczestniczącymi w lidze, ale przychodzącymi nawet dla towarzystwa, rozrywki czy wytrwałego kibicowania.

Czytaj więcej...

TURNIEJ DWÓJEK DZIEWCZĄT W PIŁCE SIATKOWEJ

Podczas zajęć sportowych dla dziewcząt gimnazjum w  miesiącach październiku i listopadzie rozegrany został turniej dwójek w piłkę siatkową. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsze zespoły z obydwu grup zagrały ze sobą w finale A a pozostałe uczennice rozgrywały finał B takim samym systemem. Po zaciętej walce i rozegraniu 54 meczy turniej zakończył się następującymi wynikami:

Czytaj więcej...

WARSZTATY SIATKARSKIE

W ramach projektu z ekonomii przeprowadziłyśmy „Warsztaty siatkarskie” w Szkole Podstawowej nr 1 w Żołyni. Celem projektu było doskonalenie techniki odbić i zapoznanie dzieci z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i chętnie uczestniczyły w zajęciach.  Dziękujemy p. Marcie Stopyrze za wspieranie nas podczas realizacji projektu a uczniom szkoły podstawowej za czynny udział w warsztatach.

Czytaj więcej...

TURNIEJ MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

5 kwietnia odbył się w naszej szkole Turniej Mikstów w piłce siatkowej, w którym udział wzięło 7 par. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.

Wyniki rozgrywek:

1 miejsce - Amelia Pac, Szymon Pszona

2 miejsce – Paulina Piekło, Kordian Szczepanik

3 miejsce – Klaudia Kraska, Daniel Urban

Czytaj więcej...

NASZE UCZENNICE MISTRZYNIAMI POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

2 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Albigowej odbył się finał Powiatowej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział wzięło 7 drużyn, które rozgrywały  mecze w dwóch grupach.

Wyniki rozgrywek grupowych:

Czytaj więcej...

TURNIEJ TRÓJEK

Monika Burda, Oliwia Lorenc, Wiktoria Lisowska i Maja Kuras reprezentowały nasza szkołę w międzyszkolnym siatkarskim „Turnieju Trójek”, który odbył się 2.03.2017r. w Miejskim Gimnazjum im. W Jagiełły w Leżajsku. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn. Nasza reprezentacja zdobyła I  miejsce wygrywając cały turniej bez straty seta.

Czytaj więcej...

ARCHIDIECEZJALNY TURNIEJ PIŁKARSKI W ZESPOLE SZKÓŁ IM. A. MICKIEWICZA W ŻOŁYNI

W dniu 25.02.2017 r. w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni odbył się VIII Finał Halowej Piłki Nożnej Ministrantów i Lektorów Szkół Ponadgimnazjlanych Archidiecezji Przemyskiej. Organizatorami turnieju byli: Archidiecezja Przemyska (w jej imieniu główny koordynator ks. Jacek Zarzyczny, duszpasterz służby liturgicznej), żołyńskie liceum  oraz Gmina Żołynia. Rozpoczęcie zawodów sportowych poprzedziła msza święta w Kościele Parafialnym p.w. św. Jana Kantego w Żołyni, której przewodniczył ks. Stanisław Jamrozek, biskup pomocniczy Archidiecezji Przemyskiej.

Czytaj więcej...

XXVII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O MEMORIAŁ J.GONDELI W RAKSZAWIE – DZIEŃ DRUGI

W dniach 20-23.02.2017r. odbył się w Rakszawie XXVII Memoriał im. J. Gondeli w piłce siatkowej. Główny turniej, w którym wzięły udział męskie drużyny z Częstochowy, Rzeszowa, Łańcuta i Rakszawy poprzedziły dwie siatkarskie imprezy. W poniedziałek rywalizowali gimnazjaliści.  We wtorek reprezentacje męskie szkół powiatu łańcuckiego LO Żołynia, II LO Łańcut i  ZSTG Rakszawa oraz damskie drużyny środowiskowe UKS „Tęcza” Żołynia, TKF Rakszawa i MKS Łańcut. 

Czytaj więcej...

XXVII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O MEMORIAŁ IM. JÓZEFA GONDELI

W poniedziałek 20 lutego w Rakszawie odbył się XXVII turniej piłki siatkowej o memoriał im. Józefa Gondeli. Jak co roku drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum miała przyjemność uczestniczyć w tych zawodach. Skład zespołu: Magdalena Kątnik, Sabina Urban, Wiktoria Lisowska, Patrycja Jarosz, Iga Gąsior, Gabriela Dudek, Roksana Domagała i Paulina Piekło. Do rywalizacji oprócz naszych dziewcząt i gospodyń turnieju przystąpiły uczennice gimnazjum w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

SOKÓŁ ŁAŃCUT WRACA NA FOTEL LIDERA

W dniu 18 lutego w hali MOSIR w Łańcucie odbył się mecz piłki koszykowej PTG MAX ELECTRO Sokół Łańcut vs Legia Warszawa. Atmosfera sobotniego spotkania z pewnością wciąż tli się na hali, a także w sercach zawodników i kibiców. Byliśmy świadkami wielu tak zwanych „momentów”, które wspominać będziemy latami i dla których to właśnie warto być kibicem i być na trybunach.

Czytaj więcej...

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ