ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

„TŁUSTY CZWARTEK” W NASZEJ SZKOLE

Dnia 20 lutego 2020r. Samorząd Uczniowski liceum zorganizował uczniom i nauczycielom słodką niespodziankę. Na lekcji czwartej przedstawiciele SU rozdali pyszne pączki. Słodkości umiliły nam ten dzień i dodały energii do dalszej pracy.

SU

Czytaj więcej...

WALENTYNKI

Dnia 14 lutego w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy „WALENTYNKI”. Z tej okazji już od tygodnia uruchomiona została „poczta walentynkowa”. Wszyscy zakochani do specjalnie przygotowanego pudełka wrzucali liściki dla swojej drugiej połówki. W dniu dzisiejszym szkolne amorki wręczyły niespodzianki adresatom, ponadto każdy uczeń i pracownik otrzymał walentynkowego lizaka. Co więcej, każdy uczestnik wylosował numer, dzięki któremu mógł bez trudu odnaleźć „partnera” i uściskać go na szkolnym korytarzu. Mamy nadzieję, że nasza akcja przysporzyła wiele uśmiechu!

Czytaj więcej...

PAMIĘTAMY...

Dnia 31 października uczniowie naszego liceum odwiedzili Żołyński Cmentarz. Przy wejściu pani Magdalena Kątnik - Kowalska opowiedziała o akcji "Ołtarze przeszłości" i zachęciła do zaangażowania na rzecz odnowy starszych nagrobków. Następnie uczniowie udali się na groby Żołyniaków, którzy przyczynili się do rozwoju naszej miejscowości. Wcześniej zebrane w szkole znicze zostały zapalone, by oddać im cześć i podziękować za życiowy dorobek. Nad przebiegiem akcji i zapaleniem zniczy czuwał Samorząd Uczniowski liceum.

Czytaj więcej...

"CZWARTEK NA SŁODKO"

31 października odbyła sie akcja samorządu liceum mająca na celu umilenie zwykłego, szkolnego dnia słodkimi wypiekami, które zostały wykonane przez zaangażowanych nauczycieli. Uczniowie chętnie przystawali przy stoisku na holu i zajadali ciastka i ciasteczka. Wszystkie przysmaki rozeszły się jak świeże bułeczki.

Czytaj więcej...

NASZA WŁADZA

Dnia 9 września na długiej przerwie odbyło się organizacyjne spotkanie samorządów klasowych wraz z opiekunami: p. Grażyną Dąbek oraz p. Danutą Frańczak-Sztur.  Frekwencja była stuprocentowa. Głównym celem było wybranie Samorządu Szkolnego.

Władzę w roku szkolnym 2019/2020 sprawują:

Czytaj więcej...

MY TEŻ TAM BYLIŚMY! BIERZEMY CZYNNY UDZIAŁ W I BIEGU DZIECI Z ZOŚKĄ TUROSZ.

W ubiegłą niedzielę reprezentacja naszej szkoły wzięła aktywny udział w I Biegu Dzieci z Zośką Turosz. Zarówno gimnazjaliści jak i licealiści uczestniczyli w zmaganiach sportowych, zajmując wysokie miejsca. Ponadto liczna grupa młodzieży żywo zaangażowała się w pomoc przy organizacji tej uroczystości. Pomagaliśmy przy zachowaniu porządku, wręczaniu medali, współpracowaliśmy z organizatorami. Zaistnieliśmy także w sferze promocyjnej. Częstowaliśmy uczestników biegu cukierkami, batonikami, a dla utrudzonych wysiłkiem była także woda mineralna. Nasze błękitne koszulki i logo żołyńskiego liceum były zauważone na żołyńskim rynku...

Czytaj więcej...

STARA PALMA >>> NOWE MIEJSCE