ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

WYNIKI XVII EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO PROCENT 

W  dniu 21.05.2019r. w Gimnazjum w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni odbył się XVII Powiatowy Konkurs Matematyczny PROCENT.

W konkursie udział wzięło 29 uczniów ze szkół powiatu łańcuckiego i leżajskiego. Uczestnicy otrzymali do rozwiązania test składający się z 10 zadań zamkniętych wielokrotnego wyboru oraz 4 zadań otwartych. Maksymalna liczba punktów, jaką mogli zdobyć uczestnicy to 41. Zadania opracowała i prace oceniła komisja konkursowa w składzie: Grażyna Dąbek, Ryszard Niemiec, Maciej Benedyk. Szczegółowe wyniki nagrodzonych uczniów przedstawia tabelka.

Listę nagrodzonych i wyróżnionych przedstawia poniższa tabela:

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1

Sroczyk Michał

Rakszawa

I

2

Filip Maria

Żołynia

II

3

Kamiński Szymon

Łańcut SP4

III

4

Gnyp Jakub

Rakszawa

wyróżnienie

5

Michno Philippe

Giedlarowa

wyróżnienie

6

Sobek Magdalena

SP1 Łańcut

wyróżnienie

7

Buba Mikołaj

Leżajsk

wyróżnienie

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Nagrodzonych uczniów wraz z opiekunami zapraszamy na podsumowanie XVII edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego PROCENT, które odbędzie się 3 czerwca 2019r. (poniedziałek) o godz. 1015 w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni. 

komisja konkursowa