ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

O zdobycie takiego tytułu zmagało się 31 uczestników Szkolnego Konkursu Polonistycznego. Organizowany jest on corocznie wśród uczniów Liceum Ogólnokształcącego w ZS im A. Mickiewicza w Żołyni. W tym roku odbył się 6 listopada.

Uczestnikami byli:

Kl. 1a - Wojciech Kochmański, Patryk Ziemniak, Michał Wróbel, Fabian Dobek, Jakub Leja, Elita Baftijari, Martyna Strzępka; 

Kl. 2a - Dawid Kochman, Marcin Wawrzaszek, Jakub Tomczyk, Arkadiusz Piątek, Wiktoria Lisowska, Iga Gąsior, Aleksandra Kuca, Monika Dmitrowska, Aleksandra Panek, Angelica Decowska, Ewa Decowska, Arkadiusz Jurek, Mateusz Witek, Patryk Burda, Agnieszka Chmiel;

Kl. 3a - Zuzanna Cieśla, Agnieszka Żaba, Paulina Sobuś, Sabina  Kwiatek, Adriana Pieczonka;

Kl. 3b - Adam Majkut, Anna Urban, Patryk  Sigda, Karolina Piszko.

Rozstrzygnięcie konkursu, uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas Święta Patrona Szkoły.

Katarzyna Wikiera