ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

WYNIKI XVI EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO PROCENT

W  dniu 16.05.2018r. w Gimnazjum w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni odbył się XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny PROCENT.

W konkursie udział wzięło 35 uczniów z 10 gimnazjów powiatu łańcuckiego i leżajskiego. Uczestnicy otrzymali do rozwiązania test składający się z 10 zadań zamkniętych wielokrotnego wyboru oraz 4 zadań otwartych. Zadania opracowała i prace oceniła komisja konkursowa w składzie: Grażyna Dąbek, Ryszard Niemiec, Maciej Benedyk. Nagrodzono 14 uczniów, przyznając: dwa pierwsze miejsca, dwa drugie i cztery trzecie. Ponadto przyznano sześć wyróżnień.

Listę nagrodzonych przedstawia poniższa tabela:

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1

Dawid Sroczyk

Łańcut 2

I

2

Maria Filip

Żołynia

I

3

Weronika Sandomierska

Łańcut 2

II

4

Jakub Gnyp

Rakszawa

II

5

Igor Sawicki

Grodzisko Dolne

III

6

Eliza Dąbek

Giedlarowa

III

7

Magdalena Kieler

Leżajsk

III

8

Jakub Romanowski

Grodzisko Dolne

III

9

Łukasz Wach

Brzóza Królewska

wyróżnienie

10

Michał Wróbel

Żołynia

wyróżnienie

11

Jakub Biskup

Leżajsk

wyróżnienie

12

Krzysztof Sternik

Leżajsk

wyróżnienie

13

Daria Brzezicka

Żołynia

wyróżnienie

14

Jakub Baran

Rakszawa

wyróżnienie

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Nagrodzonych uczniów wraz z opiekunami zapraszamy na podsumowanie XVI edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego PROCENT, które odbędzie się 12 czerwca 2018r. o godz. 1000 w Gimnazjum w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni. 

Komisja konkursowa:

Grażyna Dąbek

Ryszard Niemiec

Maciej Benedyk