ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl

MONIKA, AMELIA I KACPER ZWYCIĘZCAMI IV RODZINNEGO TURNIEJU DWÓJEK

W poniedziałkowe popołudnie 11.12.2017r. na siatkarskim parkiecie żołyńskiego liceum pojawili się nasi uczniowie razem ze swoimi rodzicami. Powodem spotkania był  IV Rodzinny Turniej Dwójek w piłce siatkowej. Zawody rozegrano tradycyjnie w trzech kategoriach – pary damskie, męskie i mieszane.

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęły zwyciężczynie z poprzedniego roku – Monika Burda (III B LO) z mamą Haliną. Na drugim miejscu uplasowała się Oliwia Lorenc ( III B LO) z mamą Bernadettą, a na trzecim Karolina Flejszar (III A LO) z mamą Magdaleną. Dalsze miejsca przypadły Paulinie Piekło (III B GIM.) z mamą Anną, Julii Szubart ( IIII B GIM.)  z mamą Moniką, Wiktorii Wiśniowskiej (III A GIM.) z mamą Barbarą Krzanik oraz Klaudii Krasce (IIII B GIM.)  z mamą Magdaleną.

W kategorii par męskich pierwsze miejsce zajęli Kacper Leja (III B LO) z tatą Witoldem, drugie Szymon Wawrzaszek (II B LO)  z tatą Robertem, a trzecie Mikołaj Ożóg (III C GIM.) z tatą Józefem.

W kategorii par mieszanych najlepszą parą okazała się Amelia Pac (II C GIM.) z tatą Ryszardem. Drugie miejsce zajęła Emilia Tryniecka (III B LO)  z tatą Antonim, a trzecie Sylwia Jagustyn (III B LO) z tatą Andrzejem. Kolejne miejsca zajęli Maja Kuras (I A LO) z tatą Sławomirem, Weronika Trąd (III B LO) z tatą Jackiem oraz Aleksandra Jagustyn (II C GIM.) z tatą Romanem.

Każda para otrzymała pamiątkowe statuetki oraz dyplomy ufundowane przez Zespół Szkół w Żołyni.

Organizator turnieju

Marta Hryniewska

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ