ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl

ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH / Z NIEMIECKIM W DROGĘ

Uczniowie z klasy IIIB gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskim  konkursie  „Erlebnisreise mit Deutsch/ Z niemieckim w drogę” organizowanym przez Instytut Goethego w Warszawie we współpracy z wydawnictwem LektorKlett.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pocztówki z wakacji i napisaniu jej na podstawie udostępnionych słówek z gry memory, która była elementem projektu. Oprócz znajomości języka niemieckiego uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością, pomysłowością oraz umiejętnością pracy w grupie.

Jury konkursu doceniło pracę naszych uczniów. Julia Szubart, Klaudia Kraska, Karolina Bzdek, Małgorzata Karakuła, Daria Brzezicka i Jakub Leja wraz z opiekunem p. Martą Hryniewską znaleźli się w grupie szkół nagrodzonych!  Uczniowie wygrali dla naszej szkoły pakiet materiałów dydaktycznych do nauki języka niemieckiego, powstałych w ramach projektu „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”. To gry językowe, grafiki, plakaty i karty pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie do nauki i promocji języka niemieckiego.

Opiekun grupy

  Marta Hryniewska

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ