ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

Z WIZYTĄ W DOMU DZIECKA

Dnia 13 grudnia przedstawicielki Szkolnego Koła Wolontariatu: Wiktoria Lisowska, Joanna Naróg i Maria Filip wraz z p. Katarzyną Wikierą wybrały się z wizytą do Domu Dziecka w Nowej Sarzynie, aby przekazać zebrane w szkole przedmioty rzeczowe. Prezenty zapakowano w świąteczne pudełka i przewieziono do placówki. Tam w trakcie spotkania z panią dyrektor, Małgorzatą Furman, dowiedziałyśmy się o trudnościach, z jakimi muszą zmagać się dzieciaki, jak i opiekunowie. W rozmowie brały udział także najmłodsze pociechy, które były zawstydzone, ale kiedy zobaczyły kolorowe paczki, nieco się ożywiły. Wszyscy byli bardzo wdzięczni za okazane serce.

Wizyta uświadomiła nam, że należy doceniać to, co mamy oraz cieszyć się z każdej chwili spędzanej z rodziną. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do  naszej akcji. Byliśmy bardzo szczęśliwi, widząc uśmiech na buziach Wychowanków tej placówki. Warto pomagać!

Wiktoria Lisowska