ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 11 października w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wzięli w nich udział: Wójt Gminy Żołynia - Pan Piotr Dudek, Przewodniczący Rady Gminy - Pan Piotr Foryt, Wiceprzewodniczący - Pan Tomasz Mach oraz obecni i emerytowani nauczyciele z placówek oświatowych znajdujących się na terenie naszej gminy. Z tej okazji wyróżnieni zostali nie tylko zasłużeni nauczyciele, ale także nastąpiło uroczyste wręczenie stypendiów przyznanych przez Przewodniczącego Rady Gminy uczniom liceum, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

Byli to: Anna Filip, Piotr Szpila, Lidia Stępień, Aleksandra Baran, Martyna Cebulak, Maria Filip, Kacper Żaba, Gabriela Szpilka, Joanna Naróg, Szymon Mach, Aleksandra Słupek,Samanta Wojnar,Michał Wróbel, Wiktoria Lisowska, Angelica Decowska, Monika Dmitrowska. Uroczystość zakończyła część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Brzózie Stadnickiej, którzy zaprezentowali kabaret przedstawiający dzień szkolny. Wszystkim nauczycielom oraz uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Aleksandra Słupek