ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

ZAKOŃCZYLIŚMY ROK SZKOLNY 2018/2019…

19 czerwca społeczność Zespołu Szkół w Żołyni zakończyła kolejny rok szkolny. Po Mszy św. udaliśmy się do sali gimnastycznej liceum, gdzie po przemówieniu pana dyrektora Stanisława Panka nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu i wręczenie świadectw ukończenia szkoły absolwentom gimnazjum. Warto nadmienić, że był to ostatni rocznik gimnazjalistów. Każdy z nich otrzymał  pamiątkowy medal, upamiętniający zaistniałą okoliczność.

Następnie świadectwa promocyjne z wyróżnieniem przyznano uczniom liceum. Ponadto wręczono nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce zarówno  gimnazjalistom jak i licealistom. Doceniono także aktywną pracę Samorządu Uczniowskiego oraz działalność na rzecz promocji szkoły w środowisku lokalnym. Pamiątkowe statuetki i dyplomy otrzymali także sportowcy, którzy reprezentowali szkołę w zawodach na różnym szczeblu. Samorząd Uczniowski przygotował również słodki upominek dla każdego ucznia w postaci czekolady. Po spotkaniu w sali gimnastycznej i podziękowaniach dla nauczycieli wszyscy udali się do klas, by tam uczniowie liceum mogli otrzymać pozostałe świadectwa, zaś gimnazjaliści po raz ostatni spotkać się z wychowawcami.

I oto rozpoczynamy upragnione WAKACJE!! Życzymy wszystkim odpoczynku, regeneracji sił a przede wszystkim rozwagi w tym wolnym czasie. Do zobaczenia!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI