DZIEŃ KOBIET W „STAREJ PĄCZKARNI”

W dniu 8. marca b.r. klasa 2 a LO wraz z wychowawcą p. Grzegorzem Hryniewskim   z okazji Dnia Kobiet wybrała się do kina w Galerii Rzeszów  na film pt. „Planeta singli 3”. Cała klasa z niecierpliwością czekała na ten dzień. Seans rozpoczął się ok. godz. 9.00. 

W trakcie filmu  mogliśmy się przenieść do innej rzeczywistości i z zaciekawieniem śledzić losy głównych bohaterów. Seans był bardzo ciekawy, wciągający, z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu wprowadził nas w miły, świąteczny nastrój.

Po zakończonej projekcji wszyscy udaliśmy się na rzeszowski rynek. Na miejscu okazało się, że chłopcy wraz z wychowawcą z okazji Dnia Kobiet zabierają nas na słynne pączki w „Starej Pączkarni” w Rzeszowie. Wszystkie dziewczyny były bardzo mile zaskoczone niespodzianką. Tam czekaliśmy na ręcznie wyrabiane  pączki przy okazji zwiedzając rynek. Było warto! Lepszych pączków  żadna  z nas chyba jeszcze nie próbowała! Ostatnim etapem naszej wycieczki była godzinka czasu wolnego na zakupy w Galerii Rzeszów. Wszyscy świetnie się bawili. Zadowoleni i pełni nowych wrażeń wróciliśmy do Żołyni.

Czekamy z niecierpliwością na kolejny wyjazd!

Angelica Decowska, 2a LO