STUDNIÓWKA 2019

Z pewnością data 2 luty 2019 na długo zapadnie w pamięci tegorocznych maturzystów naszego liceum. Otóż, tego dnia odbyła się długo oczekiwana studniówka. Po raz pierwszy bal ten odbył się poza murami szkoły.

Bal studniówkowy rozpoczął się uroczystym polonezem wraz z dyrektorem naszej szkoły p. Stanisławem  Pankiem oraz wychowawcami klas trzecich, p. Katarzyną Wróbel i p. Grzegorzem Podolcem.

 Na ten dzień, a właściwie na ten wieczór czekaliśmy trzy lata. Już tylko symboliczne sto dni dzieli nas od egzaminów maturalnych.

Była magia, wspaniała atmosfera studniówkowego wieczoru. Byliśmy  my i nasi nauczyciele, którzy przestali być zwyczajni. Stali się niezwykli, bo zechcieli skorzystać z naszego zaproszenia do wspólnej zabawy. 

Ta studniówkowa  noc była wyjątkowa. Zabawa trwała do białego rana i na pewno pozostanie w naszej pamięci  na długie lata.

Paulina Sobuś