ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /joomla_3/templates/dd_creative_103/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 22.06.2018 r. w Zespole Szkół w Żołyni zakończyliśmy bieżący rok szkolny. Po Mszy Św. w kościele parafialnym udaliśmy się do sali gimnastycznej liceum, by tam wziąć udział w uroczystym apelu. Po słowie wprowadzającym pana dyrektora Stanisława Panka nastąpiło wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum absolwentom tejże szkoły. Następnie wręczono świadectwa promocyjne z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a także puchary i dyplomy za osiągnięcia sportowe. Spotkanie „umilały” występy wokalne Adrianny Pieczonki. Po pożegnaniu absolwentów oraz podziękowaniu złożonym nauczycielom, młodzież udała się do klas, by tam spotkać się ze swoimi wychowawcami. Tak oto zakończyliśmy rok szkolny i udajemy się na wyczekiwane wakacje!!!

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ