ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /joomla_3/templates/dd_creative_103/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

MYŚLĄC EKONOMICZNIE

Chcąc spełnić swoje marzenia o zagranicznej wycieczce szkolnej klasa IIb LO postanowiła zgromadzić  część funduszy na owy wyjazd samodzielnie. Za namową pana G. Podolca uczniowie wzięli udział w kiermaszu bożonarodzeniowym organizowanym przez GOK w Żołyni. Na swoim stanowisku klasa zaprezentowała ręcznie wykonane ozdoby oraz domowe smakołyki. Dwa miesiące później uczniowie wykazali się inicjatywą i przygotowali wielkanocne ozdoby. Dochód z ich sprzedaży został również przeznaczony na organizację wycieczki szkolnej.

Ostatnim projektem, który umożliwił młodzieży upragniony wyjazd był zorganizowany w naszej szkole słodki czwartek. Po raz kolejny klasa mogła zaprezentować swoje wypieki na forum szkoły. Wszystkie wyżej  wymienione działania zaowocowały wspaniałą wycieczką do Lwowa.

Uczennice klasy 2b LO

 

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ