MYŚLĄC EKONOMICZNIE

Chcąc spełnić swoje marzenia o zagranicznej wycieczce szkolnej klasa IIb LO postanowiła zgromadzić  część funduszy na owy wyjazd samodzielnie. Za namową pana G. Podolca uczniowie wzięli udział w kiermaszu bożonarodzeniowym organizowanym przez GOK w Żołyni. Na swoim stanowisku klasa zaprezentowała ręcznie wykonane ozdoby oraz domowe smakołyki. Dwa miesiące później uczniowie wykazali się inicjatywą i przygotowali wielkanocne ozdoby. Dochód z ich sprzedaży został również przeznaczony na organizację wycieczki szkolnej.

Ostatnim projektem, który umożliwił młodzieży upragniony wyjazd był zorganizowany w naszej szkole słodki czwartek. Po raz kolejny klasa mogła zaprezentować swoje wypieki na forum szkoły. Wszystkie wyżej  wymienione działania zaowocowały wspaniałą wycieczką do Lwowa.

Uczennice klasy 2b LO