KAJAKI  1 „a” LO
30 maja 2018r. po raz pierwszy jako I „a” LO wyruszyliśmy na kajaki oraz paintball. Spływ odbył się pod opieką naszego wychowawcy p. Grzegorza Hryniewskiego oraz p. Grzegorza Fusa. „Rejs” trwał ponad 3 godziny. Z szybkością światła przepłynęliśmy około 12 kilometrową trasę. Oczywiście nie obyło się bez przeszkód, ale na szczęście, nikt nie wylądował w wodzie. Bardzo spodobały nam się zwierzynieckie okolice, a w szczególności uroki „pokręconej rzeczki”. Nie obyło się od pływania w rzece w ubraniach oraz chlapania wodą podczas rejsu, bo jak już wiadomo klasie 1 „a” LO nie brakuje „cudownych” pomysłów.

Nie zabrakło również zderzeń kajaków, owadów we włosach oraz opalenizny, wbrew pozorom nawet na nogach. Po spływie wszyscy musieli się przebrać przynajmniej od pasa w dół, nie ukrywajmy w dosyć „hardkorowych” warunkach. Potem przyszedł czas na paintball. Do gry, prócz elity męskiej, z wahaniem przystąpiły tylko cztery dziewczyny, gdyż obawiały się troszkę „delikatności” kolegów z klasy. Na szczęście skończyło się niegroźnie, tylko kilkoma siniakami. Paintball nie trwał długo ze względu na duszną i upalną pogodę. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Spływ kajakowy to naprawdę świetna forma wypoczynku, w szczególności w takim towarzystwie!

Uczniowie klasy 1 „a” LO wraz z wychowawcą