ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl

WYCIECZKA NA PAINTBALL

Dnia 11.05.2018r. uczniowie z klasy 2b wraz z wychowawczynią - panią Danutą Frańczak-Sztur odbyli wycieczkę na paintball w Żołyni.  Pole gry znajduje się zaledwie 3 km drogi od szkoły, przez co wycieczka mogła odbyć się pieszo.  Po przybyciu na miejsce wszyscy otrzymali ochronne stroje . Następnie zapoznali się regulaminem zachowania się  na obiekcie  Paintball - Żołynia i zobowiązali sie do pełnego jego przestrzegania.  Gra trwała ok. 2 godziny, a każdy z graczy miał po 200 kulek. Klasa podzielona była na dwie drużyny- chłopaki i dziewczyny.

Wszyscy świetnie się bawili, ale była to bardzo męcząca gra. Po jej zakończeniu było ognisko, pieczona kiełbasa i chwila na odpoczynek nad pobliskim stawem. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tej wycieczki, a „Paintball Żołynia” jest świetnym miejscem na aktywne spędzanie wolnego czasu.

uczniowie kl. 2b GIM.

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ