WYCIECZKA NA PAINTBALL

Dnia 11.05.2018r. uczniowie z klasy 2b wraz z wychowawczynią - panią Danutą Frańczak-Sztur odbyli wycieczkę na paintball w Żołyni.  Pole gry znajduje się zaledwie 3 km drogi od szkoły, przez co wycieczka mogła odbyć się pieszo.  Po przybyciu na miejsce wszyscy otrzymali ochronne stroje . Następnie zapoznali się regulaminem zachowania się  na obiekcie  Paintball - Żołynia i zobowiązali sie do pełnego jego przestrzegania.  Gra trwała ok. 2 godziny, a każdy z graczy miał po 200 kulek. Klasa podzielona była na dwie drużyny- chłopaki i dziewczyny.

Wszyscy świetnie się bawili, ale była to bardzo męcząca gra. Po jej zakończeniu było ognisko, pieczona kiełbasa i chwila na odpoczynek nad pobliskim stawem. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tej wycieczki, a „Paintball Żołynia” jest świetnym miejscem na aktywne spędzanie wolnego czasu.

uczniowie kl. 2b GIM.