ul. Górska 2a
37-110 Żołynia

tel./fax. (17) 22 43 008
zs.zol@pro.onet.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /joomla_3/templates/dd_creative_103/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

„SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS…”

Dnia 27 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona tegorocznym maturzystom. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz cała społeczność uczniowska – wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, by uczcić ten ostatni dzień „licealnej edukacji” uczniów klas trzecich. Po uroczystym odśpiewaniu Hymnu Narodowego i złożeniu ślubowania przez maturzystów Pan Dyrektor Stanisław Panek przystąpił do wręczania świadectw ukończenia szkoły.

Tradycyjnie już uczniowie z najwyższą średnią otrzymali również nagrody książkowe. Ponadto wszyscy absolwenci zostali obdarowani upominkami przygotowanymi przez uczniów klas drugich liceum („Skarbonka na studia” i „Słodka babeczka”). Po części „oficjalnej” głos zabrali uczniowie klasy 2b, którzy w formie lekkiej  i żartobliwej („Pytanie na śniadanie”) przeprowadzali wywiady zarówno z nauczycielami jak i absolwentami. Rozmowy z „gośćmi” przerywane były występami wokalnymi Adrianny Pieczonki, które wzbogaciły przygotowaną część artystyczną. Na koniec głos zabrali maturzyści, by podziękować Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za  wszelkie okazywane wsparcie i trud włożony w ich edukację.

Po akademii absolwenci udali się do klas, by tam po raz ostatni spotkać się ze swoimi wychowawcami. Pamiątkowe zdjęcia, słowa otuchy tuż przed maturą, życzenia na dalszą drogę życia i spełnienia marzeń… Łezka na pożegnanie pojawiła się w niejednym oku…  Cóż, etap „szkolny” dobiegł końca, czeka dorosłe życie… Powodzenia!!!

 

GALERIA

VIII FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

LICEALNA LIGA MIKSTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ 2017/2018

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZYM GIMNAZJUM

ZOBACZ WIĘCEJ

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1 GIMNAZJUM DO KRYNICY-ZDRÓJ

ZOBACZ WIĘCEJ

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

ZOBACZ WIĘCEJ

GALERIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZOBACZ WIĘCEJ